Kategorie Reorganizowane

Płacę przez PayU Tu kupisz na raty PayU

Sklep e-rekin.pl

Wędkarstwo bliżej Ciebie.

Miejsce, w którym znajdziesz niezbędne, dobre jakościowo produkty w niskich cenach.

>>> Oficjalny start to 10 kwiecień 2015r., jednak pełna oferta pojawi się w ciągu kilku tygodni, gdyż wciąż wprowadzamy towary.<<<

>>> Codziennie zajmujemy się aktualizacją danych o produktach.<<< 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą sklepową.

Pamiętaj, jeśli znajdziesz gdzieś w sieci sprzęt wędkarski o niższej cenie, zadzwoń i powiedz nam o tym!

Jesteśmy otwarci na zmiany! Stworzymy dla ciebie wyjątkową ofertę. 

Dane firmowe:

  • Sklep Rekin Artur Kowara 
  • ul. Wesoła i ul. Bohaterów Getta w obrębie 9 nr 7 
  • 59-700 Bolesławiec
  • NIP: 612-135-95-71
  • NIP-EU: PL6121359571
  • REGON: 021163734

Telefony kontaktowe:

  • 503 418 993
  • 501 517 259

Kim jesteśmy?

Rodzinnym przedsiębiorstwem z małego miasta nad Bobrem. Wędkarskim biznesem jako rodzina zajmujemy się już około 20 lat, jednak sama pasja wędkowania pojawiła się dużo wcześniej i niezmiernie trwa do dziś. Nasz stacjonarny, firmowy sklep znaleźć można w Bolesławcu - miasto na terenie Dolnego Śląska. Możesz zatem śmiało zaufać naszemu doświadczeniu.

Do tej pory działaliśmy głównie lokalnie. W naszym asortymencie znajdziesz wszelkiego rodzaju akcesoria i sprzęty wędkarskie z różnych półek cenowych oraz o solidnej jakości od uznanych i cenionych producentów, takie jak: wędki, kołowrotki, żyłki, plecionki, odzież i obuwie wędkarskie, haczyki, ołowie, fotele, krzesła, parasole, podbieraki, itp. W naszym internetowym sklepie posiadamy asortyment odpowiedni dla różnych metod i sposobów połowu ryb. 

Sama działalność sklepu jako sklepu internetowego wędkarskiego e-rekin.pl powstała stosunkowo niedawno. Pomysł rozszerzenia biznesu wędkarskiego w Internecie narodził się zupełne przypadkowo podczas rodzinnego spotkania. Mimochodem wyciągnięty został na światło dzienne temat dotyczący przyszłości firmy i rozpoczęły się żarliwe dyskusje. Nikt nie przypuszczałby w tamtym okresie, że ze zwykłej niedzielnej pogawędki powstanie nowa strategia rozwoju rodzinnej firmy.

Oprócz samego handlu sprzętem wędkarskim zajmujemy się także organizowaniem zawodów wędkarskich wraz z zaprzyjaźnionym bolesławieckim kołem wędkarskim. Dodatkowo pracownicy naszego sklepu stacjonarnego często startują w różnych zawodach wędkarskich i niejednokrotnie odnosili sukcesy.


Uruchom czat z konsultantem on-line Napisz do nas... Wyślij