Wszystkie kategorie

Płacę przez PayU Tu kupisz na raty PayU

Poszerzamy naszą ofertę silników elektrycznych Minn Kota.

Od 2016 roku na naszej stronie będą dostępne silniki Endura MAX we wszystkich rozmiarach.

Minn Kota Endura Max 40

Minn Kota Endura Max 45

Minn Kota Endura Max 50

Minn Kota Endura Max 55

Silniki te wyposażone zostały w Maksymizer zamiast standardowych mechanizmów opartch na biegach (5 do przodu, 3 do tyłu). Maksymizer to urządzenie pozwalające na płynną regulację obrotów silnika, dzięki czemu nie jesteśmy uzależnieni od prędkości przypisanej do danego biegu, to my przy pomocy manetki w pełni kontrolujemy naszą prędkość. Takie rozwiązanie ma szczególne znaczenie podczas trollingu. Dodatkowym atutem silników wyposażonych w maksymizer , jest ich relatywnie mniejsze zurzycie energii. Silniki Endura Max pobierają znacznie mniejszą ilość prądu z akumulatora, dzięki czemu został wydłużony czas pływania a co za tym idzie również zasięg łodzi.

Należy pamiętać że przy maksymalnej prędkości pobór prądu w silnikach Endura Max jest taki sam jak w silnikach Minn Kota C2.

Jednak pobór prądu przy prędkościach mniejszych niż maksymalna  może być mniejszy nawet 5 razy

Opis producenta:

"Endura Max

Podstawową zaletą silnika Endura Max z elektronicznym Maximizerem jest to, że w zależności od warunków atmosferycznych możesz pływać na jednym akumulatorze do 5x dłużej niż na normalnym silniku bez potrzeby doładowywania. Aby uniknąć przykrych niespodzianek i abyś wiedział jaki jest stopień rozładowania akumulatora, to w główkę silnika Endura Max wbudowany został miernik naładowania akumulatora, który pozwoli nam ocenić jak długo możemy  pływać zanim akumulator zostanie rozładowany.

Czysta oszczędność energii, czasu i nerwów.

Kompozytowe ramię silnika jest 3 razy mocniejsze niż stalowe. W przypadku uderzenia o podwodną przeszkodę ugina się, a nie pęka. Jest całkowicie odporne na korozję.

Silnik jest wyposażony w

teleskopowy rumpel, który zapewnia wygodne sterowanie łodzią. 
miernik stopnia naladowania akumulatora
cyfrowy Maximiser 
teleskopowa rączkę
uchwyt blokowany dźwignią
kompozytowe ramię
śrubę Power Prop
Wspornik do mocowania silnika do łodzi. Niezawodny, lepszy niż konwencjonalne konstrukcje. Materiał, z którego wykonano wspornik, jest odporny na odkształcenia termiczne.
W główkę silnika wbudowany został miernik naładowania akumulatora, który pozwoli nam ocenić jak długo możemy  pływać zanim akumulator zostanie rozładowany".

Oto parametry techniczne silników Minn Kota Endura Max

Model

Ciąg 
[lbs]

Napięcie 
[V]

Regulacja prędkości 
przód/tył

Dł. kolumny
[cm]

Max. ciężar łodzi 
[kg]

Endura Max 40

40

12

zmienna

91

680

Endura Max 45

45

12

zmienna

91

730

Endura Max 50

50

12

zmienna

91/107

850

Endura Max 55

55

12

zmienna

91/107

1050

 

Minn Kota Endura Max


Uruchom czat z konsultantem on-line Napisz do nas... Wyślij