Świetliki Jest 5 produktów.

 • Świetliki Konger 3mm 4mm 4,5mm Nakładki świecące na spławik, ?Najnowszy rewelacyjny materiał zastosowany w tych światełkach chemicznych zapewnia im, w porównaniu z dotychczas produkowanymi, dwukrotne przedłużenie czasu świecenia, oraz znaczne zwiększenie natężenia światła. Od dziś dojrzysz branie z dużej odległości, przez ponad 24h. 

  1,00 zł
 • Nasadka świecąca Jaxon 4,5 Nasadki świecące Jaxon do spławików AK-NA Światełko chemiczne do spławików, w ofercie 2 wersje: płynna i proszkowa, w kilku rozmiarach, w jaskrawych, dobrze widocznych kolorach. 

  1,10 zł
 • Świetliki DAM Megalite Luminos Uniwersalne, chemiczne świetliki do nocnego wędkowania. Doskonałe do mocowania na szczytówce wędki lub w spławikach i markerach.

  1,45 zł
 • Nasadki Świecące LED Jaxon AK-NB02 Nasadka LED do wieszania na żyłce lub do założenia na spławik, wierzcie lub nie świeciła 4 dni w sklepie a później szef stwierdził że szkoda i zabrał sobie do wykorzystania na przyszłość. Dostawca z Jaxona twierdzi że jego znajomy chciał ją przetestować i świeciła mu ponad tydzień non-stop. 

  8,00 zł
 • Zestaw Lampek Na Szczytówkę Zebco Tip Light Set Zestaw trzech wskaźników brania na szczyt wędki. Używane zamiast przyczepianych świetlików, można je łatwo zamontować na szczycie wędki. Widoczne z dalekich odległości. Niskie zużycie energii. Baterie w zestawie.

  18,00 zł
Uruchom czat z konsultantem on-line Napisz do nas... Wyślij