Różne Jest 10 produktów.

 • Tuleje Zaciskowe Micro Plus (Cybanty) AK-PR512 AK-PR514 Cybanty do samodzielnego montażu przyponów z linki Jaxon Micro Plus

  2,00 zł
 • Krętlik DAM MAD Threaded Bait Rings Zakładanie przynęt do Waszych zestawów chod, pool czy d-rig nigdy nie było prostsze! Wystarczy założyć przynętę na MAD® Threaded Bait Rings i to wszystko! Dostępne w wersji standardowej i wydłużonej (18 mm) - kolor: subtelna czerń.

  13,52 zł
 • Obciążenie DAM MAD Touchdown Sinkers Obciążenia MAD® Touchdown Sinkers są szalenie efektywne do cumowania zestawu przy dnie dzięki ciężkiemu materiałowi, z jakiego zostały wykonane. Zamocowane na łatwym w użyciu druciku i wykończone w subtelnym, czarnym kolorze. Dostępne w rozmiarach średnim, dużym i bardzo dużym - opakowanie zawiera 10 sztuk.

  15,34 zł
 • Dociążenie DAM MAD Touchdown Anti Tangle Tube Beads Specjalne dociążenia, które pasują do tuby MAD® Touchdown Anti Tangle Tube. 10 sztuk w opakowaniu.

  16,40 zł
 • DAM MAD Touchdown LeadCore Beads Szukacie odpowiedniego dociążenia do Waszych zestawów? Dociążenie w postaci MAD® Touchdown Oval Leadcore Beads jest rozwiązaniem problemu. Idealne dla zestawów helikopterowych, czy też chod riga - z wystarczającym ciężarem, aby zacumować wszystko do dna. W kolorze subtelnej czerni. Pakowane po 10 sztuk w każdym opakowaniu.

  16,41 zł
 • DAM MAD Touchdown Beads Oval Owalne kulki MAD® Touchdown Beads Oval są idealne, gdy trzeba ukryć Wasze zestawy, ale można ich też używać jako rozgraniczników w zestawach, albo po prostu do modyfikacji Waszych zestawów. Dostępne w rozmiarze 6 i 8 mm. Pakowane po 10 sztuk w opakowaniu.

  16,41 zł
 • Ciężarek DAM MAD Touchdown Chod Sinker Bead Dociążenie Waszych chod rigów nigdy nie było prostsze. Mając ten ciężarek w swoim asortymencie nie ma potrzeby używania past dociążających.

  18,43 zł
 • Systemik DAM MAD Touchdown Chod & Heli System Super bezpieczny i odpowiednio ciężki system do chod i helikopter rig’a. MAD® Touchdown Chod & Heli System sprzedawany jest w czteropaku, występuje w subtelnym, czarnym kolorze.

  20,57 zł
 • Dociążenie DAM MAD Touchdown Fast'n Safe Flying BackLead Ciężarek MAD® Touchdown Fast´n´safe Flying Backlead może być dopiętydo linki w każdej chwili, także nie ma potrzeby doczepiać go w trakcie wiązaniazestawu. Możecie go używać jako standardowy ciężarek, lub po prostunasunąć go na linkę do już zarzuconego zestawu. Łatwo się przesuwana linkach, bardzo...

  20,91 zł
 • Dociążenie DAM MAD Touchdown With Curva'n Beads Wzmacniane wolframem MAD® Touchdown Withy Curva´n´Beads dla dodatkowej wagi. Dają możliwość dodatkowego dociążenia zestawu aby zbalansować wyporność kulek pop-up. Dwa rozmiary: 10 do 7; 6 do 2.

  20,91 zł
Uruchom czat z konsultantem on-line Napisz do nas... Wyślij