Spinningowe Jest 122 produktów.

na stronę
 • Wędka Dark Knight Spinning wykonana z kompozytów o zawartości 50% włókna węglowego.

  58,80 zł
 • Vengeance BX Dzieki swej jakosci wedziska Vengeance ciesza sie dobra reputacja i popytem, który był przyczyna rozszerzenia tej serii. Ich blanki XT-30 maja szybka, progresywna akcje i sa uzbrojone w przelotki Shimano Fuji Hardlite oraz w bardzo wygodna, korkowa rekojesc z nowym uchwytem kołowrotka JPS. Szeroka gama modeli, od 180L do 330H, obecnie zawiera...

  95,00 zł
 • Wędka Shark Black Tiger Spinning Wędka od Sharka, na każdą kieszeń, jednak jej cena nic nie ubiera jej z właściwości. Wędka wykonana z wysoko modułowego włókna węglowego.

  95,00 zł
 • Catana DX Spinning Catana DX stanowi pełna aktualizacje 23 oryginalnych wedzisk Catana Spinning, od najlzejszej wersji 165 Ultra Light, az do najdłuzszych wersji 300 cm o róznej mocy: M, MH, H i XH. Te 2-składowe kije sa zbudowane na blankach XT30/40+Geo Fibre i wyposazone w uchwyt kołowrotka Vibra Spot oraz wygodny zaczep do przynety.

  100,00 zł
 • Wędka Shimano Alivio DX Wedziska Alivio DX Spinning zbudowane na progresywnym blanku XT-30 sa szybsze i smuklejsze niz kiedykolwiek. Maja przelotki Shimano Hardlite, odpowiednie do zyłki i do plecionki, korkowa rekojesc oraz ładne, wyraziste wykonczenie pasujace do kołowrotków Alivio. 

  100,00 zł
 • Wędka Shimano Alivio DX Spinning Wedziska Alivio DX Spinning zbudowane na progresywnym blanku XT-30 sa szybsze i smuklejsze niz kiedykolwiek. Maja przelotki Shimano Hardlite, odpowiednie do zyłki i do plecionki, korkowa rekojesc oraz ładne, wyraziste wykonczenie pasujace do kołowrotków Alivio.

  110,00 zł
 • Shimano Catana Tele Spin Uzyte do konstrukcji blanków włókna Geobre oraz progresywne rozmieszczenie przelotek polepszyło własnosci rzutowe spinningów Catana, pozostawiajac daleko w tyle konkurencje z tej klasy cenowej. Włókno Geobre usztywnia blank, zachowujac jego wytrzymałosc, oraz zapewnia wspaniała akcje odpowiednia do walki z ryba. 

  125,00 zł
 • Wędka Shimano Alvio CX  Perfekcyjny kij do lekkich przynęt, wykonany z podobnych materiałów i komponentów jak typowe spinningi. Oferuje wysoka jakość w przystępnej cenie. Jest niezwykle czuły. 

  125,00 zł
 • Wędka PTS Ultra Light Spin Subtelna paraboliczna akcja czyni tę wędkę idealną do ultra lekkiego połowu pstrągów.

  129,00 zł
 • Exage Spinning Kij Exage Spinning ma progresywną akcję i jest dobrze wyważony, dzięki zastosowaniu w konstrukcji blanku włókien Geofibre. Wszystkie wędziska z tej serii uzbrojono w przelotki Fuji Improved Hard zapewniające długie rzuty i świetne prowadzenie linki. Są doskonale dopasowane do kołowrotków Exage z hamulcem przednim.

  170,00 zł
 • Wędka Shimano Catana CX Są zbudowane z tego samego materiału co pozostałe spinningi Catana i mają progresywnie rozmieszczone przelotki, przez co spinningowanie stało się jeszcze delikatniejsze niz dotychczas. Idealnie nadają się do łowienia małych i średnich ryb. Wędkowanie sprzętem o takiej akcji to w spinningu prawdziwa rozkosz.

  220,00 zł
 • Wędka Shimano BeastMaster DX Spinning Progresywana akcja Beastmaster pomaga lepiej zaprezentować przynętę oraz ułatwia walkę z rybą. Przelotki Fuji Improved Hard szybciej  odprowadzają ciepło, dzięki czemu żywotność linki się zwiększa i nie  ma ryzyka jej niespodziewanego pęknięcia.

  280,00 zł
 • Wędka Shimano Aernos Wzięlismy na warsztat poprzedni, już niezwykle popularny modelspinningu Aernos i poprawiliśmy jego akcje na szybszą oraz wymieniliśmyszczytówkę z progresywnej na bardziej czułą. Obecnie kij ten jestbardziej responsywny i przyjemny w łowieniu. Dzielona rękojeść EVAi wygląd dopasowany do kołowrotka Aernos sprawiają, że ten nowyzestaw...

  360,00 zł
 • Nowa seria obejmuje osiem wędek długości 2,10 m, 2,40 m i 2,70 m i odpowiednie ciężary wyrzutu od 15 g na okonia i pstrąga, aż do najcięższych 75 g, które mogą z łatwością ujarzmić dużego szczupaka i dorsza.

  369,00 zł
 • Kiedy już wypróbujesz łowienia na ten fantastyczny teleskop, nie będziesz się chciał z nim rozstać.

  379,00 zł
 • Wędka Shimano Stradic Spin Blank stanowi mieszankę węgla HPC100 i Biofibre, dzięki której wędzisko jest lekkie, lecz bardzo mocne, oraz ma wybitnie szczytową akcję, doskonałą do animowania każdej przynęty. Stradic jest uzbrojony w nowej konstrukcji uchwyt kołowrotka, ma dzieloną rękojeść EVA oraz przelotki Fuji Alconite. 

  399,00 zł
 • Speedmaster BX Spinning Jest to nowa ulepszona wersja wędziska Speedmaster AX. Jego blank stanowi kombinację HPC100 (High Pressure Carbon) oraz Biofibre, a przez to jest mocniejszy i bardziej responsywny od swego poprzednika.

  445,00 zł
 • Seria wędek Lady Like została specjalnie zaprojektowana dla naszej szybko rosnącej społeczności kobiet wędkarzy.‎

  599,00 zł
 • Wędka Shimano Aspire DX Spinning Ta ambitna seria została opracowana według najwyższych spinningowych standardów. W wyniku połączenia technologii HPC i 3M Powerlux spinningi Aspire DX są bardziej cięte, lżejsze, mocniejsze i lepiej wyważone – jak nigdy dotąd.

  1 050,00 zł
 • Smoke Spin mistrzowsko radzi sobie nawet z dalekimi zarzutami i walką z ogromnymi okazami.

  1 050,00 zł
Uruchom czat z konsultantem on-line Napisz do nas... Wyślij