Inne Jest 30 produktów.

na stronę
 • Wędka DAM Hypron Tele  To idealna uniwersalna wędka teleskopowa z najbardziej praktyczną długością transportową. Dla wędkarzy lubiących używać dużych przynęt, sporych ciężarków, lub najprościej - lubiących być gotowym na spotkanie z dużą sztuką.

  85,00 zł
 • Wędka DAM Fighter Pro Tele Surf Nowość w ofercie na 2015 rok: seria uniwersalnych wędziskFighter Pro. Wykonane z kompozytu węglowego, zaprojektowanegłównie z myślą o początkujących wędkarzach lub poszukującychkompromisu pomiędzy jakością a ceną. 

  120,00 zł
 • Wędka Shimano Vengeance AX Slim TE To seria uniwersalnych teleskopów które nie roszczą sobie żadnych pretensji- po prostu spełniają to, do czego zostały zaprojektowane. Dostępne w 4 długościach i 2 akcjach, mają szeroki zakres zastosowań. Na pstrągi czy na karpie- każdy wędkarz wybierze kij odpowiedni dla siebie.

  120,00 zł
 • Wędka DAM Shadow Tele Rods Wędki teleskopowe z serii Shadow charakteryzują się dość szybkąszczytową akcją. Dzięki grubym ściankom z włókna węglowegouzyskaliśmy smukłe blanki, co nadaje wędkom bardzo nowoczesnegowyglądu.

  135,00 zł
 • Wędka Jaxon Antris HTI Distance Float Uniwersalne wędziska 3-elementowe. Swojezastosowanie znajdują w połowach spławikowych i gruntowych, z zastosowaniemlekkiego koszyczka zanętowego. W porównaniu do wędziskmatch posiadają mocniejsze blanki i wyraźnie większe przelotki.

  135,00 zł
 • Wędka DAM Hypron Tele Stellfisch Długie i ultra mocne wędziska teleskopowe, specjalnie zaprojektowane do łowienia metodą spławikową drapieżników, które lubią mieć swoje kryjówki w trudno dostępnych miejscach.

  138,00 zł
 • Mocny węglowo-kompozytowy blank Lakier z powloka zabezpieczoną przed działaniem promieniowania UV Metalowa zaślepka dolnika (teleskopy) Ikonka ryby na blanku Mocowanie kołowrotka z metalowymi pierścieniami Wysokiej jakości korkowa rękojeść (EVA w wersji karpiowej) Oksydowane na czarno aluminiowe przelotki

  140,00 zł
 • Wędka Shimano Alivio CX TE 5 GT

  140,00 zł
 • Shimano Vengeance Trout GT Są idealne dla początkujących, a także dla wędkarzy zaawansowanych, którzy tylko okazyjnie odwiedzają stawy z pstrągami. Mają mocny blank XT 30 z Geofibre uzbrojony w przelotki Shimano Hardlite oraz uchwyt kołowrotka Shimano. Zachwycającej stylistyce Vengeance nie ustępują cechy użytkowe tej serii.  

  159,00 zł
 • Nowy model wędki do połowu pstrągów w jeziorach metodą sbirulino.Lekka, smukła i perfekcyjnie wyglądająca. Węgiel klasy TC24 Grafitowe mocowanie kołowrotka z metalowymi pierścieniami Wysokiej jakości korkowa rękojeść ze wstawkami z EVA Dwukolorowe, dwuwarstwowe omotki przelotek Lakier z powłoką odporną na promieniowanie UV Przelotki aluoxydowane (również...

  160,00 zł
 • Wędka Shimano Vengeance AX Trout TE GT Seria Vengeance AX Trout ma łatwe do zrozumienia dla początkujących oznaczenie akcji wędziska i pasującej do niej wytrzymałości linki.  

  160,00 zł
 • SBIROLINO 28 Perfekcyjna wędka do połowu ze sbirulino na dużych dystansach.  Dwukolorowe, dwuwarstwowe omotki przelotek  Lakier z powłoką odporną na promieniowanie UV  Przelotki aluoxydowane (również do połowu plecionkmi)

  169,00 zł
 • Wędka Shimano Alivio CX TE 

  175,00 zł
 • Wędka Shimano Vengeance Slim TE GT Vengeance zbudowany na smukłym, lekkim blanku Geofibre uzbrojonym w korkową rękojeść, uchwyt Shimano i przelotki Shimano Hardlite, ma łagodną, aksamitną akcję. Dostępny w jednej długości 4,20 m i 2 wersjach: H (mocnej) i XH (bardzo mocnej).

  175,00 zł
 • Wędka DAM Power Trout System PTS X-pert Vairon Seria X-Pert Vairon została zaprojektowana do połowu pstrągówmartwą przynętą i stanowi uzupełnienie naszego programu PTS.Seria zawiera dwie wędki wykonane z wysokiej klasy włókna węglowegoo semiparabolicznej akcji.

  189,00 zł
 • Węgiel klasy TC24 Grafitowe mocowanie kołowrotka z metalowymi pierścieniami Wysokiej jakości korkowa rękojeść ze wstawkami z EVA Dwukolorowe, dwuwarstwowe omotki przelotek Lakier z powłoką odporną na promieniowanie UV Przelotki aluoxydowane (również do połowu plecionkmi)

  190,00 zł
 • Wędka DAM PTS Palladium Trout Rods Po dużym sukcesie serii wędek PTS Tremalino, DAM zdecydowałsię na wprowadzenie jeszcze doskonalszej i nowocześniejszej seriiwędzisk pstrągowych Palladium.

  195,00 zł
 • Od klasy 1 do lekkich ciężarków lub szklanych zatapiaczy, po klasę 8 do ciężkich bomb i dużych odległości - na pewno znajdziesz tu odpowiednią wędkę.

  239,00 zł
 • Catana DX Trout TE GT Całkowicie zaktualizowana seria Catana DX składa się z 10 wędzisk przeznaczonych zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów. Zastosowanie do ich budowy węgla XT40 + Geofibre zapewnia blankom moc, jednocześnie zachowując czułość wystarczającą do detekcji najdelikatniejszych brań.

  245,00 zł
 • Wędka DAM Effzett Deadbait 300 330 Ręcznie robione wędki dla coraz to popularniejszej metody łowienia na martwą rybkę. Dłuższa wersja jest specjalnie zaprojektowana do łowienia z brzegu. Krótsza idealnie nadaje się do operowania nią z łodzi. Blanki specjalnie zaprojektowane, aby możliwie daleko posłać martwą płoć.

  309,00 zł
Uruchom czat z konsultantem on-line Napisz do nas... Wyślij