Haczyki Jest 53 produktów.

na stronę
 • Haczyki VMC 7030 Round Ultra Light Hak zawodniczy okrągły z łopatką, ultra cienki, długi trzonek. Kolory: NI - nikiel Rozmiary: 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22.

  0,50 zł
 • Haczyki Jaxon Sumato Sode HY-HAB Jedna z najpopularniejszych serii haczyków. Wydłużony trzonek, ciasny łuk kolankowy. Polecamy do łowienia na białe i czerwone robaki oraz przynęty roślinne. Profil: z zadziorem Materiał: stal węglowa - Hi-Carbon Wiązanie żyłki: z łopatką 

  2,50 zł
 • Haczyki Jaxon Sumato Chinta HY-HCA HY-HCB Haczyki podkuwane. Umiarkowanie poszerzony łuk kolankowy. Uniwersalne przeznaczenie do metod gruntowych i spławikowych. W ofercie wersje z łopatką. rofil: z zadziorem Materiał: stal węglowa - Hi-Carbon Wiązanie żyłki: z łopatką 

  2,50 zł
 • Perfekcyjne Haczyki Kamatsu Umitango Już nasi przodkowie wiedzieli że podstawowym i najistotniejszym elementem każdego zestawu służącego do połowu ryb jest odpowiednio dobrany i ostry haczyk o optymalnie wyprofilowanej krzywiźnie kolanka. Stosując haki serii Kamatsu mamy możliwość dobrania tego elementu zestawu do wielkości i gatunku poławianych ryb.

  2,70 zł
 • Perfekcyjne Haczyki Kamatsu Okayu Już nasi przodkowie wiedzieli że podstawowym i najistotniejszym elementem każdego zestawu służącego do połowu ryb jest odpowiednio dobrany i ostry haczyk o optymalnie wyprofilowanej krzywiźnie kolanka. Stosując haki serii Kamatsu mamy możliwość dobrania tego elementu zestawu do wielkości i gatunku poławianych ryb.

  2,70 zł
 • Perfekcyjne Haczyki Kamatsu Sode Już nasi przodkowie wiedzieli że podstawowym i najistotniejszym elementem każdego zestawu służącego do połowu ryb jest odpowiednio dobrany i ostry haczyk o optymalnie wyprofilowanej krzywiźnie kolanka. Stosując haki serii Kamatsu mamy możliwość dobrania tego elementu zestawu do wielkości i gatunku poławianych ryb.

  2,70 zł
 • Perfekcyjne Haczyki Kamatsu Chinu Już nasi przodkowie wiedzieli że podstawowym i najistotniejszym elementem każdego zestawu służącego do połowu ryb jest odpowiednio dobrany i ostry haczyk o optymalnie wyprofilowanej krzywiźnie kolanka. Stosując haki serii Kamatsu mamy możliwość dobrania tego elementu zestawu do wielkości i gatunku poławianych ryb.

  3,80 zł
 • Haki VMC 9291 Super oko 9291 Super oko Z oczkiem, odwrócony, 2 zadziory na trzonku. Kolory: BZ - brązowy.  Rozmiary: 1, 2, 4,   

  6,60 zł
 • Haczyki Owner Chinta nr: 6, 8, 9, 10 Haczyki z łopatką. Perfekcyjnie zaprojektowane z myślą o łowieniu leszczy, linów i płoci. Do zbrojenia białych i czerwonych robaków oraz parzonego ziarna. Haki o ostrzu Owner Cut ze stali węglowej Hi-Carbon. Dostępne w kolorze czarnym z połyskiem (ciemnostalowym).

  7,20 zł
 • Haczyki Owner Pin HO-50922 Uniwersalne haczyki z uszkiem. HO-50922 - kolor: ciemnostalowy/ Black Nickel Profil: z zadziorem Materiał: stal węglowa - Hi-Carbon Ostrze: superostrze Owner Cut Wiązanie żyłki: z uszkiem

  7,35 zł
 • Haczyki Owner Chika HO-50354 HO-50354 - kolor: srebrny Profil: z zadziorem Materiał: stal węglowa - Hi-Carbon Ostrze: superostrze Owner Cut Wiązanie żyłki: z łopatką  

  7,35 zł
 • Haczyki Owner Chinta HO-50319 Haczyki z łopatką. Perfekcyjnie zaprojektowane z myślą o łowieniu leszczy, linów i płoci. Do zbrojenia białych i czerwonych robaków oraz parzonego ziarna. HO-50319 - kolor oksydowany złoty

  7,39 zł
 • Haczyki Power Black Cat rozmiar 5/0 6 sztuk

  10,20 zł
 • Haczyki 7005 Perfection Quiver Feeder Szeroki kąt rozwarcia i podkute kolanko jest idealne do dużych przynęt zarówno żywych, jak i pochodzenia roślinnego, takich jak np. kukurydza. Jego wyjątkowa wytrzymałość pozwala na pewny hol dużych ryb: karpi, linów itp.

  11,30 zł
 • Haczyk VMC 7004 Perfection Strong Match Model zaprojektowany specjalnie do łowienia gruntowego. Szeroki kąt rozwarcia pozwala na łowienie dużymi przynętami, takimi jak czerwony robak, dendrobeana lub dowolne pęczki mniejszych robaków. Rozmiary: 10, 12, 14, 16, 18, 20.

  11,30 zł
 • Zastosowanie: sugerowany przy połowie leszczy, płoci, brzan, krąpi. Sugerowane przynęty: ochotka, biały robak, kaster, pinka, czerwony robak. Kolory: BN - czarny nikiel. Rozmiary: 12, 14, 16, 18, 20. 

  11,30 zł
 • Haczyki Power Rig Black Nickel Black Cat rozmiar 7/0

  13,80 zł
 • 7021 SHORT SHANK SPECIMENVMC MYSTIC Carp to nowa seria 11 sprawdzonych wzorów haków karpiowych dla nowoczesnych wędkarzy. Dostępne w najbardziej popularnych kształtach, polecane do zestawów karpiowych. Mikrozadzior minimalizuje uszkodzenia pyska karpia.

  14,00 zł
 • 7022 WIDE GAP Haczyki VMC MYSTIC Carp. Grot haczyka ostrzony jest w technologii Needle Sharp. Powłoka z P.T.F.E. czyni haczyk praktycznie niewidocznym, a co najważniejsze polepsza penetrację nawet o 50%.

  14,00 zł
 • VMC Mystic Carp 7025 Medium Curve Shank Grot haczyka ostrzony jest w technologii Needle Sharp. Powłoka z P.T.F.E. czyni haczyk praktycznie niewidocznym, a co najważniejsze polepsza penetrację nawet o 50%.

  14,00 zł
Uruchom czat z konsultantem on-line Napisz do nas... Wyślij