Wędki Jest 364 produktów.

W różnorodnym i bogatym asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo również najwyższej jakości wędki do praktycznie każdego rodzaju połowu. Nasza propozycja to między innymi wytrzymałe baty, niezawodne bolonki czy wykonane z najlepszej klasy komponentów wędki matchowe, czy feedery. Naszym priorytetem jest zapewnienie odwiedzającym nasz sklep klientom jak najszerszego wyboru, stąd polecana oferta w tej kategorii została dodatkowo wzbogacona o wędki castingowe, spinningowe, podlodowe oraz karpiowe. Pasjonaci wędkowania mają także do wyboru wiele modeli wędek jerkingowych, morskich, a także do połowu największych sumów. Dostępne w ofercie rodzaje wędek pochodzą od sprawdzonych i wysoko cenionych w branży producentów jak na przykład: Jaxon, Quantum Specialist, Quantum Sea, Quantum Radical czy Browning i Black Cat. Przystępne konkurencyjne ceny, profesjonalna i rzetelna obsługa, a także błyskawiczna wysyłka zamówionych przedmiotów to cechy charakterystyczne naszego renomowanego sklepu internetowego.

  • W tej kategorii znajdują się różne wędki odpowiednie do metod połowu: baty, bolonki, matchowe, feedery, pickery, spinningowe, castingowe, jerkingowe, morskie, surfcastingowe, podlodowe, karpiowe, sumowe i muchowe. Wędki od cenionych i znanych producentów, głównie: Black Cat, Browning, D.A.M, Fin-Nor, Jaxon, Quantum Magic Trout, Quantum Radical, Quantum Sea, Quantum Specialist. Wędki zawsze w przystępnych cenach!
  • Pierwsze wędki używane były już w zamierzchłych czasach jako przyrząd do połowu ryb. W jej skład wchodzą: wędzisko wraz z żyłką wędkarską, na końcu której znajduje się haczyk wędkarski z przynętą.

na stronę
Uruchom czat z konsultantem on-line Napisz do nas... Wyślij